middle

Fotogalerie - TOČKO - KAPP 2016

V sobotu 24.9.2016 Pivovar U Koníčka ve Vojkovicích pořádal již čtvrtý ročník recesního závodu zvaného TOČKO - KAPP. V barvách Kocoura se ho znova zůčasnily nakonec 2 týmy, plus jeden tým zahraničních hostů. Celkové pořadí ještě není dostupné. Kocouří tým dosáhl ale celkem slušného času a byl lepší asi o 4 minuty než zahraniční hosti. Je ovšem nutno podotknout, že Švédi to vyklopili po cestě nahoru, když přeoptimalizovali předávku koleček.

No ale hlavně, již podruhé tři odvážná a trénovaná děvčata složila tým Černých koček a obhájila skvělé 3. místo! Děvčatům gratulujeme. Při závodu jsme jim s kolcami moc nepomohli, ale můžeme jim slíbit, že jim sud, který „přivezly“, pomůžeme vypít.

K celkovému zhodnocení odborníci podotkli, že k udržení kondice, či dalšímu zlepšení bude už skutečně nutné pořádat campy. Provozovatel ČK tvrdí, že jich několik zorganizuje příští rok přímo v místě závodu.

Doufáme příští rok v tak nádherné počasí jako letos a děkujeme organizátorům z Pivovaru U Koníčka, že to všechno tak pěkně zařídíli. Děkujeme také ženě provozovatele ČK za ručně vyzdobená trička a týmu, který poskytoval technickou podporu a dodal fotografie.